Featured Video Play Icon

Szpital wznowił przyjmowanie pacjentów

Pińczowski szpital wznowił przyjmowanie pacjentów na oddział wewnętrzny powiedział po. dyrektora ZOZ w Pińczowie dr n. pr. Bartosz Straszak.

redaktor Autor