Pińczowski szpital wznowił przyjmowanie pacjentów na oddział wewnętrzny powiedział po. dyrektora ZOZ w Pińczowie dr n. pr. Bartosz Straszak.
03
czerwca
Pińczowski szpital wznowił przyjmowanie pacjentów na oddział wewnętrzny powiedział po. dyrektora ZOZ w Pińczowie dr n. pr. Bartosz Straszak.