Kolorowe zakończenie lata

Przed nami ostatni weekend wakacji. Pożegnamy je w tym roku tanecznie, muzycznie i kolorowo. Kończący się projekt „Otwarta Scena Tańca i Muzyki” będzie okazją do zaprezentowania talentów tanecznych oraz popisów DJ-skich w wykonaniu uczniów i instruktorów.

O wokalną stronę imprezy zadbają uczestnicy i goście warsztatów wokalnych Voice Masters. Gościem specjalnym imprezy będzie „Spontaniczna orkiestra ukulelowa” a na finał zagra dla Was DJ Quattro. Koloru całości nada Holi Święto Kolorów, które w ten dzień odwiedzi nasze miasto. Jednym słowem – będzie się działo!

Impreza będzie podsumowaniem projektu „Otwarta Scena Tańca i Muzyki” jaki realizowany był w partnerstwie przez Fundację Ekorozwój Ponidzia i Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. W ramach projektu odbyły się warsztaty taneczne i DJ-skie, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników. Podczas imprezy zobaczycie próbkę tego co uczyli się warsztatowicze w specjalnym pokazie uczeń – mistrz.

W programie wydarzenia nie zabraknie świetnych głosów. Zadbają o to uczestnicy warsztatów wokalnych Voice Masters jakie od 28 sierpnia trwać będą w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Ich występ zaplanowany jest około godziny 19:30.

Gościem specjalnym imprezy będzie  „Spontaniczna Orkiestra Ukulelowa”. Goszczący w Klubie Wodnym Kon-Tiki uczestnicy „Uku w kajaku 2” postanowili przyłączyć się do wydarzenia dodając fantastyczne dźwięki „małych gitarek”. To będzie ich pierwszy wspólny występ, ale z pewnością warty usłyszenia.

Od godz. 17:00, wspólnie z DJ, będziemy rozkręcać  imprezę dodając jej dużo koloru. Holi Święto Kolorów to część największej i oficjalnej trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019, który tego dnia odwiedzi Pińczów! Więcej o akcji na https://www.facebook.com/events/624930521362550/

Częścią wydarzenia będzie także akcja charytatywna – zbiórka dla Sebastianka Terpińskiego mieszkającego w Pińczowie. Chłopczyk, z poważną wadą serca, pilnie potrzebuje operacji. Więcej można dowiedzieć się na stronie https://www.siepomaga.pl/sebastian-terpinski a przychodząc na sobotnią imprezę można wspomóc zbiórkę.

Zakończenie lata zakończymy wspólnie z DJ Quattro. Jego występ zaplanowany jest na godz. 20:00.

Zapraszamy

— 

Iwona Senderowska
Dyrektor

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

redaktor Autor